Akınsoft ile İşbirliği!

Sonel Yazılım e-ticareti, entagrasyon hizmeti ve AKINSOFT Wolvox Muhasebe programına çok uygun fiyatlar ile sahip olun.

Akınsoft ile İşbirliği!

Türkiye'nin önde gelen ERP ve ticari yazılım üreticilerinden olan aynı zamanda bir çok ülkede yaygın hizmet veren AKINSOFT Yazılım ile yapılan işbirliği kapsamında, Sonel Yazılım e-ticaret paketi, entegrasyon hizmeti ve Wolvox ticari yazılım ürününe müşterilerimiz 8.500 TL ye sahip olabileceklerdir.


Sonel Yazılım e-ticaret paketi : 4.000 TL
Wolvox entegrasyon bedeli : 4.000 TL
Wolvox programı : 4.500 TL (3.815 TL + KDV)
Toplam
: 12.500 TL
Kampanya İndirimi
: 4000 TL
Kampanyalı Toplam
: 8.500 TL


Toplam: 12.500 TL olan ürün ve hizmetleri sadece 8.500 TL'ye alan müşterilerimiz %30 üzerinde indirim fırsatından yararlanmış olacaklardır. (Lütfen sayfa altında yer alan not bölümünü okuyunuz)

E-ticaret yazılımı yıllık hizmet bedeli ticari yazılım entegrasyon desteği dahil 3.500 TL olmaktadır. (2.000 TL e-ticaret paket yenileme bedeli + 1.500 TL Wolvox Entegrasyonu hizmeti yenileme bedeli)

Kampanya kapsamında müşterilerimizin ofislerinde program kurulumu gerçekleştirilecek ve 4 saat temel eğitim ücretsiz olarak verilecektir.

AKINSOFT Wolvox muhasebe programı ile stok ve cari hesap takibini müşterilerimiz kolayca yapabilecekler, faturalarını muhasebe programından bastırabilecekler ve e-ticaret sitesi ile entegre çalışması sayesinde, ürünlerin e-ticaret sitesine aktarılması, stokların güncellenmesi ile uğraşmalarına gerek kalmayacaktır.

Hali hazırda e-ticaret yazılımımızı kullanan mevcut müşterilerimiz Wolvox ürünü ve entegrasyona sahip olmak istediklerinde, 8.500 TL yerine, %20 indirim ile 6.800 TL'ye sahip olabileceklerdir. İlerleyen yıllar için mevcut yenileme bedellerine ek olarak entegrasyon hizmeti için sadece 1.500 TL ek hizmet yenileme maliyeti oluşacaktır.

Not:
* Wolvox programı fiyatı tek kullanıcı için geçerlidir, birden fazla bilgisayarda Wolvox programı kullanılacaksa, ek kullanıcılar için kullanıcı lisans ücreti ödenmelidir.
* Wolvox programı varsayılan olarak varyant-alt ürün desteği ile birlikte gelmemektedir. Tekstil sektörü gibi, renk-beden şeklinde alt ürünlü satış yapan sitelerin AKINSOFT yazılımdan Stok-2 Modülü almaları gerekmektedir. Stok-2 modülü fiyatı 800 TL + KDV olmaktadır.
* Wolvox yazılımına ilave 2 kullanıcı ekleme maliyeti, 1.000 TL + KDV'dir.
* Wolvox yazılımına ilave 5 kullanıcı ekleme maliyeti, 4.500 TL + KDV'dir.
Detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerinizden alabilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yapınız

Sizde kampanyalarımızla ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz..

 

Hayatınızın Fırsatını Kaçırmayın!

Gelişmiş E-ticaret Paketinde
1000 2000 1500 2250 3500 5000
Ödeme Seçenekleri

İhtiyacınız olan herşey akıllı e-ticaret paketinizde. 15 Gün ücretsiz kullanım için aşağıdaki kısa formu doldurun.


Kampanyalarınızdan SMS ile haberdar olmak istiyorum.
Kampanyalarınızdan E-posta ile haberdar olmak istiyorum.