Ödeme Entegrasyonları

Sınırları kaldırıp dünaya açılın. İnternet üzerinden kredi kartı ile ödemeye başlamak yada merak ettikleriniz için aramıza katılın.
3D Secure İle Ödeme

3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.

PayU İle Ödeme

Anlaşmalı 6 bankanın sadakat programına (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf) ait kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz, banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz. 

Iyzıco İle Ödeme

Kart bilgileri gibi hassas bir veriyi almak, beraberinde bir takım sorumluluklar getirmektedir. iyzico ödeme formu ile yapacağınız entegrasyon sonrasında ödeme sayfanızda iyzico'nun ödeme formunu kullanacağını için üstlendiğiniz sorumluluklar minimum seviyeye inmektedir. 

Ipara İle Ödeme

iPara ile tek bir entegrasyon yaparak çözebilirsiniz. Türkiye’de en çok kullanılan 7 kart markasının kredi ve banka kartları üzeinden ödeme alabilir, müşterilerinize taksitlendirme ve alısverişlerde puan kazanma imkanı sunabilirsiniz.

Mail Order İle Ödeme

İşyerlerinin, VISA, MasterCard kredi kartı sahiplerine, gazete, broşür, televizyon ve katalog yoluyla ürün ve hizmet sunmasını sağlayan çagdaş bir alışveriş hizmetidir.

Kredi Kartı Entegrasyonu

E-ticaret siteniz üzerinden kredi kartları veya banka kartları aracılığı ile direkt alışveriş yapmalarını sağlayan ve ödemenizi banka aracılığı ile hesabınıza aktaran sistemdir.

 

Hayatınızın Fırsatını Kaçırmayın!

Gelişmiş E-ticaret Paketinde
1000 2000 1500 2250 3500 5000
Ödeme Seçenekleri

İhtiyacınız olan herşey akıllı e-ticaret paketinizde. 15 Gün ücretsiz kullanım için aşağıdaki kısa formu doldurun.


Kampanyalarınızdan SMS ile haberdar olmak istiyorum.
Kampanyalarınızdan E-posta ile haberdar olmak istiyorum.