Pazaryeri Entegrasyonları

E-ticaret sitenize yüklenen ürünler XML ve API entegrasyonları ile Sanalpazarlarda dükkanlarınıza otomatik olarak eklenir.

Pazaryeri Entegrasyonları

Referanslarımız

n11 Entegrasyonu

n11.com entegrasyon hizmetimiz ile tüm satışlarınızı tek panelden görebilir ve ürünlerinizin otomatik olarak aktarımını sağlayabilirsiniz. Her gün otomatik olarak stok ve fiyat güncellemesi yapılır, bu sayede zamandan kazanırsınız, ayrıca manuel yüklemeye göre %100 daha sağlıklı bir aktarım gerçekleştirebilirsiniz. 

Referanslarımız

Hepsiburada Entegrasyonu

Hepsiburada.com entegrasyon hizmetimiz ile tüm satışlarınızı tek panelden görebilir ve ürünlerinizin otomatik olarak aktarımını sağlayabilirsiniz. Her gün otomatik olarak stok ve fiyat güncellemesi yapılır, bu sayede zamandan kazanırsınız, ayrıca manuel yüklemeye göre %100 daha sağlıklı bir aktarım gerçekleştirebilirsiniz. 

Referanslarımız

GittiGidiyor Entegrasyonu

GittiGidiyor.com entegrasyon hizmetimiz ile tüm satışlarınızı tek panelden görebilir ve ürünlerinizin otomatik olarak aktarımını sağlayabilirsiniz. Her gün otomatik olarak stok ve fiyat güncellemesi yapılır, bu sayede zamandan kazanırsınız, ayrıca manuel yüklemeye göre %100 daha sağlıklı bir aktarım gerçekleştirebilirsiniz. 

Referanslarımız

ePttAVM Entegrasyonu

ePttAVM.com entegrasyon hizmetimiz ile tüm satışlarınızı tek panelden görebilir ve ürünlerinizin otomatik olarak aktarımını sağlayabilirsiniz. Her gün otomatik olarak stok ve fiyat güncellemesi yapılır, bu sayede zamandan kazanırsınız, ayrıca manuel yüklemeye göre %100 daha sağlıklı bir aktarım gerçekleştirebilirsiniz. 

Referanslarımız

Sanalpazar Entegrasyonu

Sanalpazar.com entegrasyon hizmetimiz ile tüm satışlarınızı tek panelden görebilir ve ürünlerinizin otomatik olarak aktarımını sağlayabilirsiniz. Her gün otomatik olarak stok ve fiyat güncellemesi yapılır, bu sayede zamandan kazanırsınız, ayrıca manuel yüklemeye göre %100 daha sağlıklı bir aktarım gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hayatınızın Fırsatını Kaçırmayın!

Gelişmiş E-ticaret Paketinde
1000 2000 1500 2250 3500 5000
Ödeme Seçenekleri

İhtiyacınız olan herşey akıllı e-ticaret paketinizde. 15 Gün ücretsiz kullanım için aşağıdaki kısa formu doldurun.


Kampanyalarınızdan SMS ile haberdar olmak istiyorum.
Kampanyalarınızdan E-posta ile haberdar olmak istiyorum.